iPad veya iPod'da WhatsApp Web Kullanma

http://shiftdelete.net/ipad-whatsapp-kullanma-68878

Geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıcılara sunulan WhatsApp Web, telefonunuz yanınızda olmadığında veya arkadaşlarınızla telefon yerine PC üzerinden klavye kullanarak yazışmak için son derece kullanışlı bir servis.

Bir kerelik ayarlamadan sonra her tarayıcıda ve işletim sisteminde çalışan WhatsApp Web'i iPad veya iPod Touch'ta kullanmak da mümkün. Ancak bunun için dikkat etmeniz gereken birkaç ufak detay var.

İlk olarak iPad veya iPod'unuz ile Safari tarayıcısını açın ve web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Safari sizi whatspp.com'a yönlendirecektir. Daha sonra adres çubuğunun yanındaki yenileme butonuna "Masaüstü Sürüme Git" ekranını görene kadar basılı tutun.

Masaüstü sürümüne git dedikten sonra karşınıza QR kodun görüldüğü WhatsApp Web sayfası çıkacak. Bu kodu okutmak için iPhone için Ayarlar - WhatsApp Web, Android için Menu - WhatsApp Web yönlendirmelerini izlemeniz gerekiyor.

QR kodu okuttuktan sonra WhatsApp Web, iPad veya iPod'da kullanıma hazır hâle geliyor. Bu noktada iOS'te WhatsApp Web kullanmanın gelen mesajlarla ilgili bildirim alamama ve sesli mesaj özelliğini kullanamama gibi bazı dezavantajlarının olduğunu hatırlatalım.

Teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz

►► https://goo.gl/gyOGYq

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Facebook ►► https://goo.gl/UINJGO
Twitter ►►https://goo.gl/ASvKP2
Google+ ►► https://goo.gl/BMUPvn

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, akıllı telefon inceleme videoları, tablet videoları, canlı yayınlar, televizyon incelemeleri, android ve ios rehberleri, kısacası teknolojiye dair her şeyi ShiftDelet.net YouTube hesabında bulabilirsiniz.

Noticias relacionadas: